Koolivorm

KOOLIVORMI RÕIVASTE SUURUSI ON VÕIMALIK PROOVIDA NORRISON OÜ VABRIKUPOES AADRESSIL WW PASSAAZ AIA 3 / VANA-VIRU 10, TALLINN, II KORRUS. KAUPLUS ON AVATUD E-L 10.00-20.00, P 10.00-17.00 JA NORRISON OÜ KONTORIS AADRESSIL KRAAVI 11-5, TALLINN. E-R 9.00-16.00 LÕUNA 12.00-13.00.

Koolivormi tellimise ja ostmise ÜLDINFO siin
KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE siin

Koolivormi elemendid
Koolivormi elementide tellimise blankett

Tellimisperioodi 2. september – 4. oktoober tellimused saate kätte koolist alates 4. detsembrist.
Tellitud tooted saate kätte koolist pakituna lapse nime ja klassi järgi.

Mittestandardsete suurustega lastele (vt. Mõõdutabel), tellida saab ainult KUDUMEID, märkuste lahtrisse palume märkida lapse rinna-, vöö- ja puusa ümbermõõdu.

Palume veel, et kõik telliksid ära tellimisperioodi jooksul, hilisemal tellimisel ehk tellimisperioodi väliselt tellitud toodetele lisandub 9€ lisatasu.

Lisainformatsioon: tel. 6552534  e-post: info@norrison.ee

Kurtna Kooli kodulehele on nüüdsest lisatud keskkond, kus lastevanemad saavad kasutatud koolivorme osta, müüa ja vahetada. Sisene foorumisse siin.