Nädalainfo õpilastele

NELJAPÄEV, 28.11
• 15.00-17.00 – 1. klassi klassiõhtu (kostüümipidu) oma klassis

REEDE, 29.11 – kooli 30. sünnipäev
• hommikusööki ja oodet ei pakuta ning huviringe ei toimu (va judo)
• 9.00 – aatriumis kontsert 3. – 9. klassile
• 11.00 – kooli sünnipäeva aktus ja trimestri lõpetamine aatriumis
• 12.00 – pidulik lõuna, vahetult pärast lõunasööki toimub judo-treening, 13.30 kogu kooli õpilased vabad. PPR töötab vajadusel kuni 15.00-ni.
• 11.15 – sõidab kooli esindus Saku Gümnaasiumisse võistlusele “Välk ja pauk”. Tagasi õpilasbussiga 14.00 paiku. Osalevad 9. kl Kaarel Raude, Joosep Fingling, Jan Vallimäe ja Richard Karel Kristal.

MUU INFO
• Garderoobidest tuleb hiljemalt reedel kõik asjad (va vahetusjalatsid) koju viia

MESIJUTTU
• Vene keele nädalal oli tunda vene hinge suuremeelset hõngu. Tegevustes oli suurejoonelisust- rahvariided, õpilaste videod, “altar”, teejoomise rahvuslik tseremoonia jne, jne. Nädala taust oli kultuurile kohaselt mitmekülgne ja rikkalik. Kummardus õp Olgale ja õp Valeriale ning nende õpilastest abilistele!

Õp Olga:
• Meie kokad, Triin, Tiina ja Liina on nii abivalmis, sõbralikud ja rikka fantaasiaga ning annavad igale üritusele omalt poolt palju lisaväärtust.
• Koristaja Mall, suur tänu puhtuse eest baranka party’l!
• Raamatukoguhoidja Ülle, tänu ideede ja abi eest!
• Sekretär Kaia, suur tänu Sulle, hea majahaldjas!
• Kõik aineõpetajad, kes lubasid lapsi oma tundidest vene keele nädala üritustega tegelema!
• Aitäh, 7. klassi õpilastele Carmenile, kes aitas kuni hiliste õhtutundideni vene keele nädalaks kooli kaunistada ja Kristiinile väljapaistva dekoratsiooni eest!
• Tänan kõiki klasse nende panuse eest vene keele nädala õnnestumisel!
• Aitäh juhtkonnale toetuse eest!
• Suur tänu Jürgenile videote ja muusika eest!
• Üheskoos oleme jõud!