Kooli kogu perega

Järjekordne koolituspäev sarjast „Kooli kogu perega“ toimub laupäeval, 6. aprillil kell 11.00. Lastega tegeleb õpetaja Maie Härmann ja lastevanematele esineb perearst Reet Laidoja.

Talvisele ülalistmisele tuleb Kurtna Kooli külla Eesti esimene Everesti vallutaja Alar Sikk

Meil on suurepärane võimalus kuulata lugusid inimvõimete piiride kompamisest ja alpinismimaailma hinnatuimast katsumusest – The Seven Summits – ehk kõigi kontinentide kõrgeimate tippude vallutusretkedest ning paljust muustki.

Tule mõnusale koosolemisele heade mõtetega ja küsimustega.

Pakume terviseteed ja omatehtud küpsiseid! Kõik on oodatud, sissepääs tasuta!

 

Kohtumine Alar Sikuga toimub kolmapäeval, 27. veebruaril kell 18.30 kooli fuajees.

Kooli Kogu Perega

„Kooli Kogu Perega” koolitus toimub kooli eripedagoogi õpinguplaanide muudatuste tõttu 16.veebruari asemel 9. märtsil kell 11.00.
Sellest tulenevalt lükkub ka järgmine koolituspäev 16.märtsilt 6. aprillile.

Vabandame muudatustest tekkinud ebamugavuste pärast.

Matemaatikanädal

28. jaanuaril alanud nädal oli meie koolis matemaatikanädal.

Kolmapäeval toimus igas klassis matemaatika olümpiaad. Samuti selgitati välja klassi parim peast arvutaja.

Reedel võistlevad klasside tublimad kabetajad Kurtna Kabeässa tiitlile.

Jätkub koolitussari „Kooli Kogu Perega“

Kurtna Kool jätkab kooliminevate lastele ja nende vanematele koolitussarjaga „Kooli kogu perega“ laupäeval (12. jaanuar) kell 11.00.

 

Lastevanematele esineb psühholoog Ülle Vomm teemal “Koolipsühholoog lapse arengu toetajana”.
Lastega tegeleb 3. klassi klassiõpetaja Triin Tammur.

Sõudmisvõistluse tulemused

“KURTNA KANGUTAJA”
Karikavõistlused sõudeergomeetritel 13.12.2012

4.-5.klass tüdrukud

1. Kaili Kütaru 2,08,3
2. Anette-Marie Sults 2,11,9
3. Hanna-Britt Reinpõld 2,13,1
4. Ally-Cahtryn Hõrak 2,13,3
5. Katrin Anethe Toomson 2,22,1
6. Anna-Maria Kiis 2,25,4

6.-7.klass tüdrukud
1. Helina Alliksaar 1,59,1
2. Adeele-Brigitta Kont-Kontson 1,59,3
3. Mari-Liis Gabrel 2,12,1
4. Lisette Tok 2,13,0

8.-9.klass neiud
1. Merilin Kurn 1,50,4
2. Mirell Ojassalu 2,00,3
3. Cady Alp 2,08,7
4. Anette Tõnnus 2,20,3

4.-5.klass poisid
1. Hannes Kurn 2,04,5
2. Sten Rico 2,10,7
3. Oliver Udeküll 2,13,2
4. Villu Susi 2,13,2
5. Gregory Chris Hellaste 2,18,5
6. Oliver Pukk 2,20,0

6.-7.klass poisid
1. Ragnar Tamme 1,44,3
2. Herman Pihlak 1,46,7
3. Aleksander Dmitrijev 1,47,3
4. Silver Heinroos 1,48,2
5. Timo Allingu 1,49,4
6. Georg Martin Mettas 1,55,3

8.-9.klass noormehed
1. Sten Taklaja 1,36,8
2. Ergo Allingu 1,39,2
3. Kristjan Puust 1,42,1
4. Silver Soomer 1,42,9
5. Ardo Kont-Kontson 1,43,2

Lasteaia jõulupeod 2012

Lasteaia jõulupeod toimuvad esmaspäeval, 17. detsembril kooli saalis.

Kell 16.30  –  Jaaniussi, Maipõrnika ja Sipelga rühma pidu.

Kell 18.00 –  Mesimummi, Õnnetriinu ja Lepatriinu rühma pidu.