Priit Priimägi kaaskiri

Soovin esitada oma kandidatuuri Kurtna kooli hoolekogu liikme kohale.

Olen käesoleval aastal esimese klassiga liitunud Oskar Priimägi isa ning peatselt ka (nelja aasta pärast) kooli esimesse klassi mineva Rasmus Priimägi isa. Sellest tulenevalt soovin panustada ka kogu kooli kompleksi heasse käekäiku. Elan ise Kurtnas koolimaja vastas – kindlasti on see ka heaks asukohaks, kuna tean, mis siin pidevalt toimub ning millele tuleks tähelepanu pöörata – nüüd, kui laps käib samas koolis, oskan ka koolimaja poolelt ilmselt veel rohkem näha. Lastaaiaga on meil juba hea ning sõbralik koostöö – kui on abi vaja läinud, oleme oma perega ikka aidanud – kasvõi väikeste lihtsate asjadega, kui oli vaja rühma joogikruuside riiul või lõpupeoks pildistamise raam valmistada.
Loodetavasti saab tulevikus ka suuremate projektidega toetada – mõningad ideed on kindlasti varuks.

Soovin asju ajada eelkõige efektiivselt ning, kus vähegi võimalik, ei poolda suure bürokraatiaga manipuleerimist. Olen ise elanud põhimõttega, et ka suusõnaline lepe on leping. Tõsi, et vahel ei saa muud moodi, kui peavad asjad ka paberil üheselt paigas olema. Minu moto on olnud alati optimeerimine – vähima võimaliku pingutusega maksimaalne võimalik tulemus. See ei tähenda seanaha vedamist, vaid eelkõige analüüsimist, millal midagi teha – asju on mõtet teha üks kord ning korralikult.

Endast veel niipalju, et olen väikeettevõtja – oma aja peremees ning kõige suurem ülemus. Minu ettevõte tegeleb hindamisaktide koostamisega.
Põhilisteks klientideks on kõik Eestis tegutsevad finantsasutused, kes soovivad lasta hinnata laenude/liisingute tagatisvarade väärtuseid.
Samuti ettevõtted, kui toimub varade müük / ettevõtte müük / põhivarade hindamine; kindlustusseltsid kahjujuhtumite korral; kohtud, kui vaidlused puututavad erinevaid varasid. Oleme töid teostanud ka PRIA, EAS, MTA ning muudele riiklikele struktuuridele.

Samuti olen Rally Estonia turvajuht juba 6 aastat ning seotud selle ürituse korraldamisega selle algusest peale. Käesolev aasta oli meie jaoks märgiline, kuna erinevate soodsate (kahjuks üldisele elule mitte nii soodsate) asjaolude kokkulangemise tulemusel korraldamise ajaloolise maailmameistrivõistluste etapi autorallis esimest korda Eestis. Minu ülesandeks selle ürituse raames on eelkõige kogu ralli ohutuse planeerimine alates julgestusplaani koostamisest, kiiruskatsete täpsest mõõtmisest, julgestusettevõtete palkamisest ning kogu võistluse välja ehitamiseni ralli ajaks.

Priit Priimägi