Inglise keele teemapäev

13. märtsil toimus meie koolis juba neljandat korda maakondlik 7. klasside inglise keele teemapäev. Eelmistel aastatel on oskusi ja teadmisi näidatud ingliskeelsete ristsõnade lahendamisel, viktoriinis “Kuldvillak” ja GPS-maastikuviktoriinis. Seekord toimus taas “Kuldvillak”, mille teemaks oli “Elizabeth II and her close family”. Küsimusi oli kuninganna abielu, laste, lastelaste jmt kohta. Muu hulgas taheti näiteks teada, kui vana oli Elizabeth, kui ta esmakordselt kohtus oma tulevase abikaasaga ja mitu lapselapselast tal on. Osales 17 võistkonda erinevatest Harjumaa koolidest, parimaks osutus Kuusalu Keskkooli 3-liikmeline võistkond. Ürituse korraldasid õp Merle Kants ja Astrid Kõva.