Täna toimus koostöös noorsoopolitseiga ja kooliga helkurite kontroll Kurtna koolis, kus helkur puudus 16.9% noortest. Kõik kellel helkurit ei olnud, said selle täna ning loodame, et järgmisel korral on helkurita noorte protsent juba väiksem

Hommikud ja õhtud on juba väga pimedad. Palume nii lastevanematel kui noortel endal ennast pimedal ajal nähtavaks teha. Helkur peab olema lapsel paremal pool täiskasvanu põlve kõrgusel ning alati on kasu väikesest elupäästjast ka lisaks koti küljes. Kui helkur peaks ära kaduma, on meil õnneks olemas helkuripuu Kiisa A ja O kaupluse kõrval, kust vajadusel endale helkur võtta!

Ole liikluses nähtav! 🙂