7. klass pidas sõda:)

Reedel, 30.10 käisin koos 7.nda klassiga Türisalus paintballi mängimas. See oli  esimene üritus koos minu uue klassiga, mida sai planeeritud juba pikka aega.

Nagu tavaliselt ikka, pikalt planeeritud üritused kipuvad lurjuma. Nii oleks läinud ka meie paintballiga. Õnneks on 7ndikud nii aktiivsed  ja lahendasid meie transpordiprobleemi koheselt. Suur aitäh siinkohal Cristeli ja Cristo emale Margitile ning Merilini emale Kajale, kes olid  koheselt nõus transporti pakkuma.

Mäng ise oli väga ekstreemne ja adrenaliinirohke.  Pintball on üks parimaid kohti enda sisse kogunenud tunnete väljaelamiseks  (kõik negatiivse jätsime metsa, kõik positiivse võtsime aga kaasa). Kõige eredam mälestus, mis mulle kohe kindlasti vähemalt nädalaks jääb, on aga rohked sinised ringikesed minu kehal, mida vaatan siiski ainult heldimusega.

Merle

Siinkohal laste kommentaare:

Väääga lahe oli:  D, tahaks kindlasti veel mängida. Pihta oli küll valus saada, aga samas kui ise kellelegi pihta sain, siis oli hea meel : D. Ja õpetaja kiljumine oli ka lahe:D

Merilin

Algul oli väga põnev, sest ma polnud paintballis varem käinud. Aga kui ma olin kaks korda pihta saanud, hakkasin kartma, sest see oli ikka nii valus. Aga lahe oli koos õpetajaga mängida, sest ta oli väga aktiivne.

Anette

Valus, aga lahe. Sinna võiks veel minna. Igatahes adrenaliinilaksu sain kätte! Soovitan valusalt ja jahedalt (muidu võib palav hakata)!

Mereli Calla

Ülikõva paintball. Mulle meeldis see väga. Õpetaja karjumine meeldis mulle.

Cady

Seal oli ülilahe, kuigi ma väga ei mänginud. Tahaks tagasi. Ma lootsin, et see pole valus, kuid oli. Varemed olid ka lahedad.

Marleen

Võiks veel minna, sest see oli väga lahe ja adrenaliinirikas mäng. Päris lahedad sinikad olid ka pärast.

Ardo

Ülikõva oli. Tahaks veel minna, see andis elamuse, mida soovitan soojalt.

Hannar

Minul paintball eriti ei õnnestunud. Esimese mängu ajal sain õrnalt pihta. Teise mängu ajal jooksin lihtsalt ära, sest kartsin nii kohutavalt. Ülejäänud aja veetsin seda kõrvalt vaadates.

Merit

See oli väga tore ja seiklusrikas. Tahaks veel minna.

Jüri

Mulle meeldis, kuidas õpetaja karjus (kiljus).

Cristo

Paintballis oli äge, võiks veel minna.

See oli ÜLIKÕVA! Meie õps karjus (kiljus) meeletult naljakalt, kui surma sai

See oli veits valus. Ja ma pole vist elu sees 3-tunni jooksul niiiiiiiii palju ropendanud[Sümbol] (SHAME ON ME!!!)

Cristel

Mul pole elus nii lõbus olnud. Tahaks väga veel minna.

Egert

Mulle väga meeldis, sest relvad on toredad. Ma loomulikult pole elus ka ühekorraga nii palju ropendanud. [Sümbol]  Närvikohta oli ikka nii valus saada. Poisid on üsna armutud.

Eva Paula