Tervisenädal

Tervisenädala raames andsid 6. ja 7. klassi õpilased neljapäeva hommikul kogu koolile ülevaate mesilaste tähtsusest ja suvel kooli aiamaal toimunud tegevustest.

Saime teada, et mesilasi on vaja, et nad erinevaid taimi tolmeldaksid ning seeläbi meie toidulauda rikkalikumaks muudaksid. Samuti tuletati kõigile meelde, et mesilased on tähtsad ning igaüks saab midagi teha, et neid hoida ja kaitsta.

Aianduse kohta saime teada, et see ei ole enam huviring, vaid osa loodusõpetuse tunnist. Aias peab meeles pidama, et kui aiamaa tegemisega on alustatud, siis ei tohiks seda pooleli jätta. Samuti rõhutati, et aiamaa võib olla nii suur kui väike, kuid kindlasti peaks seda korras hoidma.

Olid huvitavad loengud.

Sündmust vahendas meediaring. Tekst: Lisete Siig. Fotod: õp. Merje