Eesti Vabariigi iseseisvuspäeva pidulik aktus

Reedel, 21. veebruaril toimus Kurtna koolis Eesti Vabariigi iseseisvuspäeva pidulik aktus.

Aktusel lauldi koos ühislauludena Ülo Vinteri “Laul Põhjamaast” ja Juhan Trumbi “Hoolimise laulu”, mis olid varem kõigil õpilaste muusikatundides selgeks õpitud. Esineti ka tantsude, laulude ja luuletustega.

Direktori kt Kristjan Saar pidas innustava kõne isamaalisusest. Kooliperet õnnitles isamaa sünnipäeva puhul ka Kiisa-Kurtna-Tagadi-Roobuka Pensionäride Ühenduse esimees Arvo Rander.

Aktust olid vaatama tulnud lisaks õpilastele ja õpetajatele ka mõned pensionärid ja lapsevanemad. Peale aktust oli võimalus maitsta suupisteid ja süüa kringlit, mille kõrvale näidati filmi “Kevade”.