Esimene digitund Kurtna Kooli lasteaias

Kõik on uus septembrikuus. Uus oli ka Maipõrnikate (4-5 – aastased) rühmas toimuv joonistamise ja matemaatikatund, kus olid abiks tahvelarvutid. Lapsed õppisid värve ja said neid värve joonistamisel kasutada. Õpetaja Malle selgitas lastele, mis vahe on laua- ja tahvelarvutil ja mida siis tahvelarvutiga teha saab. Lapsed jälgisid elevusega, kuidas võluväel ilmusid värvilised triibud ja joonistused tahvlile ja kui kiiresti need sealt ka ära kadusid. Kõige vahvam oli muidugi see, et näpud ei läinud üldse värviseks.

Maire Kärner,
haridustehnoloog

Käed tõstsid lapsed, kes olid tahvelarvutitega juba kokku puutunud Kollane päike Hakkas sadama ja tekkis vikerkaar Vaba joonistamine