Jõulumeenutus

Jõulukuu lasteaias oli täis erinevaid tegemisi – pidulikke ja vähempidulikke. Kolmel reedel kogunesime saali kuulama muinasjutte. Maipõrnikad käisid Kurtna Jõulumaal, Õnnetriinud, Mesimummud ja Sipelgate koolieelikud Vanamõisa Jõulumaal. Lasteaias toimus kolm pidu. Mesimummu rühm viis jõulurõõmu Kiisale, esinedes Pensionäride Ühenduse jõulupeol. Kolmekuningapäeval saatsime heade soovide saatel kuuskedemaale ära ruume kaunistanud jõulupuud. Laste häid soove uueks alanud aastaks saate lugeda lasteaias, teise korruse trepipealsel väljapanekul. Ja neid lõputuid meisterdamisi ei jõuagi enam üles lugeda. Mainiks ühte – Saku Valla headele sõpradele saadetud kaartide autoriteks olid lisaks teistele valla lasteaialastele ka meie lapsed.

Lasteaiapere soovib kõikidele tegusat aastat. Väikest fotomeenutust möödunud aastast vaata galeriist.

[Best_Wordpress_Gallery id=”35″ gal_title=”2013-14 Jõulud lasteaias”]