Koolivormi tellimine

Head lapsevanemad!

Eelmisel aastal telliti OÜ Norrisoni poolt kujundatud koolivormi rõõmustavalt palju. Kokku soetati üle 150 koolivormi detaili.
Aastaga riided kuluvad ning nüüd on võimalus oma koolivormi täiendada ja uuendada.
Järgmiseks õppeaastaks on vormi tellimine juba alanud. Pööran tähelepanu sellele, et tellimise keskkond on avatud ainult 15. juunini.
Koolivormi õigeaegne tellimine tagab, et õpilane saab 1. septembril algavat uut õppeaastat meie kooli vormis alustada.

Tellimiskeskkond asub alloleval lingil:

Koolivormi elemendid
Koolivormi elementide tellimise blankett

Tellimisperioodi 27. aprill – 15 .juuni tellimused saate kätte koolist alates 26. augustist.
Tellimisperioodi 2. september – 4. oktoober tellimused saate kätte koolist alates 4. detsembrist.
Tellitud tooted saate kätte koolist pakituna lapse nime ja klassi järgi.

Mittestandardsete suurustega lastele (vt. Mõõdutabel), tellida saab ainult KUDUMEID, märkuste lahtrisse palume märkida lapse rinna-, vöö- ja puusa ümbermõõdu.

Palume veel, et kõik telliksid ära tellimisperioodi jooksul, hilisemal tellimisel ehk tellimisperioodi väliselt tellitud toodetele lisandub 9€ lisatasu.

Lisainformatsioon:
e-post: info@norrison.ee