Kuidas nõiad lasteaiasaali vallutasid

30. aprilli hommikupoolikul vallutasid lasteaia saali umbes sada väikest nõida. Õnneks oli tegu heade nõidadega, kuid see ei tähendanud, et nõiatembud tegemata jäid. Ühe õige nõia tegemiste juurde kuulub kindlasti nõiajook, mille sisse seekord poetati nõgese kurjust, kolm kuivatatud konnasilma ja kurva ingli rõõmupisaraid. Et jook tõesti mõjuks, lausuti loits: tervist – tugevust – jõudu. Nõiajoogi mõju said kõik osalised peo lõpus omal nahal proovida. Mängiti mõned nõiamängud ja loeti nõialuuletusi. Kuna enamus nõidadest olid kohale lennanud luudadega, siis enne õue minekut korrati üle luuaga lendamise ohutustehnika, kus olulisemad punktid käisid selle kohta, kuidas luuda käes hoida.  Tähtis on salasõnade pealelugemine, et luuda ei saaks varastada ja rõhutati, et toas ei lennata. Mängud mängitud, nõiajook maitstud, suunduti õue luudadega vigursõitu tegema.

Ülemnõiad Kairi ja Helle kiidavad kõikide osaliste nõiakostüüme ja trallil osalenute rõõmsat meelt!

Pilte vaadake galeriist!

[Best_Wordpress_Gallery id=”25″ gal_title=”2013-14 Nõidade trall lasteaias”]