Lasteaia suverühm

Hea lapsevanem!

Olete registreerinud oma lapse Kurtna Kooli lasteaia suverühma.

Usun, et lapse suvi tuleb vahva, õnnelik ja uute mängusõpraderohke. Meie kooli/lasteaia tunnuslause on „Mesi peitub igas õies“, millega väärtustame iga lapse erilisust. Igasühes meis on peidus midagi hea ja kordumatut, oluline on see üles leida. Rühmaõpetajad toetavad teie lapse maailma avastusi ning tagavad turvalise lasteaia õhustiku.

Operatiivse suverühmade korraldamisega on Teile palve. Palun anda teada rühmaõpetajatele iga nädala reede kella 10.00’ks, millistel järgmise nädala registreeritud päevadel laps ei tule lasteaeda (Nt, olete lapse kirja pannud nädala kõikidele tööpäevadale, ent muudate plaane ning alatest neljapäevast sõidate suvilasse või maale. Teavitage, et järgmisel neljapäeval ja reedel teie laps registreeritud päevadel suverühmas ei osale). Kogutud andmetest lähtuvalt saame ettevalmistada vajadustele vastavaid rühmategevusi ning planeerida toidukordade tellimise.

Lasteaiaga saab ühendust telefonil 53021327, kirjutada saab rühma listile aadressil suveruhm@kurtnakool.ee

Ilusat ja teguderohket suve!

Kurtna Kool