Maailmakoristuspäev

Maailmakoristuspäeva raames käisid 4., 5.b ja 7. klassi õpilased oma kodukohas väikeprügi koristamas. 4. klassi õpilased koristasid oma koduümbrust, 5.b klass tähistas Kurtnas ülekäigurajad ja koristas kergliiklustee äärest prügi Kurtnast KiisaIe. Meie käisime 7. klassiga maailmakoristuspäeval kooli ümbrust koristamas. Mulle väga meeldis koristamas käia! Saime kindad, kotid ning jagasime ennast gruppideks. Siis läksime metsarajale ja hakkasime prügi korjama. Leidsime puude seest pudeleid, purke. Maast kommipabereid ja muud prügi. Huvitav oli nii palju erinevaid asju leida, aga oli ka kurb, sest metsaalune oli prügine ja must. Pärast viskasime prügikotid konteinerisse.
Väga tore oli prügi korjata ja oli ka hea tunne teades, et oleme loodust aidanud!

Maailmakoristuspäeva vahendas meediaring.
Tekst: Katre Laidla ja Kertu Hints