Maipõrnikad värvisid mune 31.03.15

Lähtudes lasteaia aastateemast otsustasid Maipõrnikad mune värvida vanamoodsalt – sibulakoortega. Eeltööd ja tegemist oli küll palju aga tulemus oli seda väärt. Munad tulid väga ilusad ning lapsed imetlesid neid suure õhinaga. Nendega, kes raatsisid, korraldasime munakoksimise võistluse. Võistluse võitis Sandra, kelle muna lõpuni terveks jäi. Seejärel said soovijad oma muna ära koorida ja kõhtu sooja paigutada. Kõige tublimad kleepisid pärast oma munakoore tükkidest ka pildikese. Vahepeal lõbustasime ennast munapuhumise mänguga (hiljuti koolitusel õpitud), mis lastele väga meeldis ja mida veel terve õhtu mängiti.

Vaata pilte galeriis

[Best_Wordpress_Gallery id=”15″ gal_title=”Maipõrnikad värvisid mune 31.03.15″]