Muudatused sõidugraafikus

Lapsevanematelt laekunud info alusel on muudetud õpilaseveo graafikuid järgmiselt:

Liin nr 24A – varasemalt graafikus märgitud marsruudi Saku raudteejaam – Üksnurme – Tehnika asemel on teekonda pikendatud ja nüüd sõidab buss Karjakopli teelt läbi, teeb Rehe Küüni ja Üksnurme mõisa kaudu ringi veel kord Karjakopli teele ja suundub seejärel Saue küla poole peatudes Üksnurme teeristis (vana vallamaja), Ringtee ristis (plasttoodete tehase juures), Murumäe teel, Murumäel ning lõpetab ringi Tehnikas.

Liini nr 34 väljumisaega on nihutatud hilisemaks ja varasema 15:31 asemele väljub buss nüüd Saku Raudteejaamast kell 15:40. Nii jõuavad põhikooli ja muusikakooli lapsed viimaste tundide lõppedes kenasti bussi peale.

Muudatused hakkavad kehtima alates esmaspäevast 21. septembrist.

Tutvu uuenenud sõidugraafikuga siin.