Rahvusvaheline muusikapäev

1. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist muusikapäeva. Kurtna Kool tähistas seda toredat päeva teist aastat. Vahetundides oli suurel ekraanil näha erinevaid muusikapalasid. Pikal vahetunnil sai tantsida “Just dance”-i järgi. Kooli tuli ka laulma külaline, tütarlaps nimega Lilian Sauvola, ta on õp. Damarise õpilane. Ta laulis nii ilusasti ja seda oli väga huvitav kuulata. Mulle väga meeldis selle aasta muusikapäev. Tore oli näha, et teised nautisid vahetunnidides muusikat ja tantsisid suure rõõmuga kaasa.

Muusikapäeva vahendas meediaring: tekst – Heike Eleri Määrits, fotod – Dominic Kõva, videod – Anni Leen Järvik