Saku valla asutuste töö eriolukorras

Esmaspäevast, 16. märtsist:

• on suletud kõik Saku valla koolid, muusikakool, noortekeskus, spordikeskus, kultuurikeskus ja Saku saun.
• vallavalitsuses kodanike vastuvõttu ei toimu.
• saab piiratult kasutada Kiisa ja Saku raamatukogu ja päevakeskuse teenuseid ning mõisas asuvat söögikohta.
• ei sõida koolibussid. Liinid 113 ja 21 jäävad käima. Vaata eriolukorra ajal kehtivat sõiduplaani siin.
• kõik valla lasteaiad jäävad avatuks.

LASTEAED
Kõik reisilt tulnud lapsed või lapsed, kelle pereliikmed on tulnud reisilt (riigist olenemata), tuleb jätta kindlasti kaheks nädalaks koju.
Kel vähegi võimalik, peaks jätma oma lapsed koju. Lapse puuduma jäämisest anda teada Eliisi vahendusel.
Osutamata teenuste eest arveid ei esitata. Kui laps lasteaias ei käi, siis kohatasu maksma ei pea. Selleks tuleb esitada Arno veebikeskkonnas teatis.
Lapsed viibivad vaid oma rühmades, ujumistunde ei toimu.
Õuealal on piiratud rühmade kokkupuutumine.
Huviringe ei toimu.

KOOL
Kool jätkab õppetööd koduõppel, koolihoone on suletud.
Peamine info- ja suhtluskanal on Stuudium, vajadusel kasutatakse ka teisi võimalusi.
Õppevahendid jm õppetööks vajalikud asjad tuleb õpilastel koju viia. Esmaspäeval, 16.03 saab asju kätte helistades kooli välisuksel oleval telefonil.
Kõik huviringid ja trennid jäävad ära, spordikeskused on suletud.

Täpsemat infot saab kooli üldtelefonilt 6 719 230 tööpäeviti kell 8.30 – 16.30.

MUU OLULINE INFO
• Vallavalitsus töötab edasi, kuid tavapärast klientide vastuvõttu ei toimu. Järgmisel nädalal ei tee vallavalitsus ka ühtki perekonnaseisutoimingut (elukoha ja lapse sünni registreerimine). Dokumendid palume panna ukse kõrval olevasse postkasti või saata e-postiga. Vallavalitsusega saab ühendust e-posti või telefoni teel, üldküsimustes saku@sakuvald.ee ja tel 671 2431; täpsemad kontaktid ja informatsioon kodulehel www.sakuvald.ee.
• Ära jäänud Saku valla huviringide ja treeningute eest ning partneritele aja eest, mil teenust ei saanud osutada, arveid ei esitata.
• Kõik Saku valla kultuuri- kui ka spordiüritused jäävad Vabariigi Valitsuse otsusega ära kuni 1. maini.
• Raamatukogud Sakus ja Kiisal jäävad avatuks vaid laenutamiseks, avalikud internetipunktid ja lugemissaal on suletud. Kogunemised raamatukogudes ei ole lubatud.
• Päevakeskuses toimuvad tegevused jäävad ära, edasi toimib vaid sotsiaaltranspordi, pesupesemise, toidujagamise ja duši kasutamise teenus.
• Saku mõisa restoranis saab vaid päevalõunat. Kõik kontserdid ja üritused jäävad ära.
• Saku Maja kontoris esmaspäevast kodanike vastuvõttu ei toimu. Ühendust saab e-posti teel saku@sakumaja.ee või tel 672 9180.

Olukorda hinnatakse pidevalt ja infot uuendatakse vastavalt vajadusele.