Sõbrapäev lasteaias

Sõbrapäeva puhul toimetasime lasteaias täiesti teisiti. Nimelt vahetasime loosi teel rühmad ära ja käisime teistes rühmades meisterdamas, natuke jõuti mängida ka. Koridorides üllatasid lapsi maha märgitud seiklusrajad – aitäh õpetaja Külli ja kõik teised, kes kaasa aitasid! – mida mööda sai oma liikumisosavust proovida. Hüppasid nii suured kui väikesed. On ju meie selle aasta motogi „Rõõmus laps – virk ja kraps“. Nüüd on meil tükiks ajaks laulutundi või kuskile mujale minnes lõbusam keksida. Siis kogunesime saali, et mängida õpetaja Kaili eestvedamisel koos mõned toredad laulumängud ja teha diskot. Mesimummude õpetuste järgi toimus disko pimedas toas, vaid diskopallid särasid. Lõpuks nosisime õunu, mis olid samuti, sõbrapäevale kohaselt, punaste põskedega. Ununes mainimata, et kõikide riietuses oli samuti midagi punast.

Mesi peitub igas õies – nii ütleb meie maja moto. Igapäevaselt tegeleme mee leidmisega lastes, aga täna oli just sobiv päev selleks, et ka õpetajate endi parimaid omadusi tunnustada. Selleks pani eelnevalt iga inimene teiste kohta kirja ühe märksõna, mis tema arvates seda inimest parimal moel iseloomustab. Külli kogus need kokku ja kujundas imearmsad ja südamlikud kaardid kingituseks.

Ilusat sõbrapäeva!