Sõbrapäeva karneval lasteaias

Läheneva sõbrapäeva puhul said lasteaias kokku terve hulk raamatutegelasi. Piduliste hulgas oli näha tuntud tegelsi, nagu Pipi, Punamütsike, Arabella, Okasroosike, Rebase Rein, Lotte, Sammalhabe, hulk haldjaid ja võlureid, mitmeid loomi erinevatest raamatutest, kui ka uuema aja raamatu- ja muinasjututegelasi nagu Batman, Mesilane Maaja, Harry Potter, Ämblikmehed, Ninjad, Anna ja Elsa – kõik ei tulegi kohe meelde. Karnevaliks oli valmistutud hoolega. Lapsed teadsid, millisest raamatust nende tegelaskuju pärit oli. Koos Pipiga juhatati Punamütsike läbi paksu metsa, mängiti mänge ja söödi kommi.

Oli väga meeleolukas hommikupoolik. Pilte karnevalist saate vaadata galeriist.

[Best_Wordpress_Gallery id=”7″ gal_title=”Lasteaia sõbrapäeva karneval 12.02.2016″]