Taisi Laululaste omaloomingu konkurss

Sel laupäeval, 15.02 2020 toimus Taisi Laululaste omaloomingu konkurss, kus kõik laululapsed esitasid enda loodud muusikat. Kohal oli professionaalne žürii (koosseisus Ingrid Otti, Sirje Toompere, Sandra Nõmm, Tamar Nugis ja Norman Salumäe).
Kultuurikeskus Kaja suurel laval tulid esmaesitusele 40 laste endi kirjutatud ja viisistatud laulu.
Kurtna Koolist osalesid konkursil kolm soololaulu õpilast, Helena Kivirand, Heike Eleri Määrits ja Katriin Pähn.
Kõrge tunnustuse saavutasid Helena Kivirand lauluga “It wasn`t actually my fault”, mis valiti publiku poolt parimaks ja pärjati “Publiku lemmiku” tiitliga ning Heike Eleri Määrits looga “Saladuste kamber”, mis tunnustati “Taisi Laululaste lauliku eripreemia” vääriliseks! Heike Eleri solistirolli toetasid ka teised Taisi Laululaste Kurtna Kooli laululapsed. Mõlemad laulud kantakse uude väljaantavasse laulikusse, mida saavad kõik muusikahuvilised endale soetada ning selle järgi uut repertuaari õppida.
Erilist äramärkimist väärib meie laululjate õpetaja Damaris Ilves, kelle juhendamisel selliste saavutusteni jõuti. Samuti võib Damarist pidada konkursi kõige edukamaks õpetajaks, sest ka peaauhinna pälvinud esitus oli tema juhendatud!
Palju-palju õnne Helena, Heike Eleri, Damaris! Jätkuvat loomingulisust!

Oleme oma õpilaste üle väga uhked!
Võistlust vahendas meediaring. Tekst ja fotod Katriin.