Taiwani vahetusõpilaste külaskäik

5.-14. aprillini käisid Kurtna Koolis külas 10 Taiwani vahetusõpilast ja 3 juhendajat.

Külalised võtsid osa koolitundidest ning erinevatest huviringidest – näiteks vooliti koos savi, tantsiti rahvatantsu, tähistati lihavõtteid ning õpiti lisaks muule ka eesti keelt ja kultuuri. Samuti külastati Vabaõhumuuseumit, Saku Vallavalitsust, Saku Gümnaasiumit, Kiisa Noortekeskust ning Kurtna talle.

Õpilasi majutavad pered viisid noored aga rabamatkale, lauluväljakule lumesõda mängima, Teletorni ning muudele ühistele väljasõitudele. Koos mängiti ka lauamänge, pandi kokku legosid, värviti ja otsiti mune, tähistati sünnipäevi ja palju muud põnevat. Ka juhendajad said Eesti erinevaid paiku näha, külastades lisaks teistele kohtadele ka Haapsalut, Paldiskit, Teletorni ja lauluväljakut.

Nii õpilased kui juhendajad jäid oma reisiga väga rahule ning kohalikke peresid kutsuti lahkesti Taiwani külla.

Aitäh kõikidele peredele, õpetajatele ning õpilastele, kes antud projekti panustasid ja aitasid külaliste Eestis veedetud aega meeldejäävaks muuta.

Nüüd ei jää muud üle, kui oodata meie õpilaste vastureisi Taiwani.