Tegus tervisenädal Kurtna Koolis

Tervisenädal on mööda saanud. Kõik päevad algasid virgutusvõimlemisega ning olid väga sisukad. Välja anti palju diplomeid, tänukirju ning auhindu.

Toimus huvitavate hoidiste konkurss, joonistusvõistlus teemal “Mesi peitub igas õies”, meeteemaline viktoriin, spordipäev nii lasteaias kui ka koolis ning ülemaailmse kampaania “Teeme ära” raames valmis 3 silmapaistvat plakatit, mida saame tulevikus näha erinevate linnade bussiootepaviljonides. Nii kooli kui lasteaia seinad täitusid imearmsate mesilaste  ja meetemaliste joonistustega. Meepäeval esines meie oma kooli näitetrupp armsa etendusega, laululapsed mesimummulauluga, 7. klassi tüdrukud tegid väiksematele õpilastele meie kooli mesila kohta sisuka ettekande, kogu kool maiustas oma kooli meest valmistatud koogiga ning toimusid põnevad töötoad, kus valmistati meevahast huulepulki ja loeti ette terviseteemalisi muinasjutte. Oli mõnus ja tervislik nädal:)

Tervisenädala kokkuvõtet on võimalik vaadata siin: