ÜLALISTMINE KURTNA KOOLIS

Kutsun Teid kõiki selle õppeaasta esimesele ÜLALISTMISELE. Idee eesmärk on soodustada kogukonnas sarnaste arusaamade tekkimist ja koostegutsemist. Kool on tugev kui kogukond toimib ühtsena ning väärtustab kogukondlikku ühistunnet.

Järgmisel neljapäeval, 13. oktoobril kell 18.00 tuleb Eesti National Geographicu peatoimetaja ERKKI PEETSALU rääkima kodanikualgatusest ja kodanikuajakirjandusest. Erkki on olnud kooli tunnuslause “mesi peitub igas õies” välja mõtlemise töögrupis ja andnud oma panuse meie kooli vaimsuse suunamisel. Tulge kindlasti kohale, muudame koos maailma paremaks.

NB! Üldkoosolekul tuli välja asjaolu, et väikeste lastega on kohalolemine raskendatud. Sel korral meie üks õpetaja on lasteaia saalis, kes korraldab nn lastehoidu ülalistmise vältel (kl 18.00-19.30).

Olete kõik teretulnud!

Üritus on tasuta.