Üle-eestiline heategevusteatejooks

Kurtna Kooli õpilased osalesid 9.mail 2013. a Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil toimunud üle-eestilisel heategevusteatejooksul.

TEATEJOOKSU EESMÄRK ON PROPAGEERIDA LASTE TERVISLIKKU ELUSTIILI JA MUUTA LIIKUMISHARJUMUSI. ÜLE KOGU EESTI JOOKSEVAD LAPSED NENDE LASTE HEAKS, KES ON KAOTANUD LIIKUMISVÕIME.

Kurtna Kooli esindasid 5 võistkonda, igasse võistkonda kuulus 4 tüdrukut ja 4 poissi.

5.klassi I võistkond

5.klassi II võistkond

6.klassi võistkond

7.klassi võistkond

8.-9.klassi ühisvõistkond

Kõik võistkonnad jooksid väga hästi ja näitasid oma võitleja vaimu ainult positiivsest küljest. Ametlikult kohti välja ei antud, kuid aeg fikseeriti finišis igale võistkonnale. Igas vanuserühmas oli vähemalt 9  või enam võistkonda stardis. 5. klassi I võistkond jõudisfinisisse esimesena oma vanuserühmas. 6. klassi võistkond lõpetas omas rühmas kolmandana ja 8.-9. klassi ühisvõistkond 9. klassi vanuserühmas lõpetas teisena. 5. klassi II võistkond ja 7. klassi võistkond jõudsid finišisse oma vanuserühmade 6.-7.ndana.