Vaheajaeelne nädal – neli meeldejäävat üritust

Andes noortele võimaluse ise endale üks lahe üritus korraldada, siis võib juhtuda, et õpetajatele jääb üle ainult show’d nautida. Läks nii, et muie suunurgast ei kadunud hetkekski.

[Best_Wordpress_Gallery id=”49″ gal_title=”2016-17 Sõbrapäeva playback”]
Esikohale tulnud Spice Girls-i etteaste aitab meenutada seda vahvat õhtut.

„A ja O“ viktoriini finaalini hoidis kõigil pinget kõrgel võimalus võita. Muutunud oli võistluste korraldus – väljalangejaid ei olnud. Hasart püsis viimase küsimuseni.

[Best_Wordpress_Gallery id=”48″ gal_title=”A ja O 23.01.2017″]
Kaheksa kooli ja 87 sportlase osavõtul toimunud „Kurtna Kangutaja 2017“ jääb kauaks meelde.
Kõige kaasakiskuvama tunde tekitas hüüe: „Kurtna Kool, Kurtna Kool!“, mis kostus kõrvulukustavalt üle saali. Kaasa elasid pealtvaatajad, õpetajad ja võistlevate koolide direktorid.
Suurt tunnustust väärivad Kurtna Kooli sportlased – me saavutasime võistkondlikult esikoha.
Individuaalalade võitjateks olid Karit Randma, Rainer Nurmeleht ja Morten Järv. Vaata protokolli excelifaili siin ja videot Kurtna Kooli FB-s.

Eesti Vabariigi pidulik aktus, mis oli pühendatud taasiseseisvumise ajale, tõi mälestused tänasesse päeva.
Mudilaskoori esitatud „Isamaa ilu hoieldes“ ja ühislaulud tekitasid sama tunde nagu siis, kui neid esmakordselt lauluväljakul esitati. Meenusid taasiseseisvumise aja õnnelikud ja ka rasked hetked. Vaata pilte galeriis.

[Best_Wordpress_Gallery id=”52″ gal_title=”2016-17 Eesti Vabariigi kontsert-aktus”]