Vahva kolmapäev Kurtna Koolis

Kolmapäeval, 21. jaanuaril toimus õpilasaktiivi poolt korraldatud stiilipäev. Teemaks oli “Pidžaamadega kooli”, osavõtjaid oli väga palju. Nii pisikesed kui suured tulid kooli magamisriietes. Esindatud olid väga paljud erinevad pidźaamad. Kaasa võeti kaisukarusid, tekke ja patju.

Stiilipäeval korraldati lastele vahetundides erinevaid mänge ja raamatukogus loeti lastejutte. Osa võtsid ka õpetajad, kes riietusid nii hommikumantlitesse kui ka pidžaamadesse. Kui küsisime laste arvamust, siis avaldati soovi, et pidžaamalaadseid stiilipäevi oleks rohkem.

Sama päeva lõpetuseks külastas Kurtna Kooli Mika Keränen, kes on Soome päritolu Eesti lastekirjanik. Pärast humoorikat kohtumist oli võimalik osta tema kirjutatud raamatuid ja saada autogrammi.

Päev oli igati tore ja meeldis kõigile!

ÕA president Kristel Ratassepp

[Best_Wordpress_Gallery id=”17″ gal_title=”Vahva kolmapäev Kurtna Koolis 21.01″]