Viktoriin A&O

Viktoriini A&O 2011 a. tulemused:

I-IV klasside arvestuses

I  koht – 99 punkti võistkonnale „Targad plikad ja Oliver“: Helina Alliksaar, Merily Oja, Anette-Marie Sults, Elery Britt Lõhmus, Oliver Udeküll.

II koht – 98 punkti võistkonnale „Tiigrikutsud“: Kristel Ratassepp, Maria Lutter, Hanna-Britt Reinpõld, Katrin Anethe Toomson, Eva-Maria Sults.

III koht – 96 punkti võistkonnale „Kättemaksukontor“ Mari-Liis Gabrel, Kaili Kütaru, Kristin Koel, Karmen Kõva, Mari Tiitsu.

V-IX klasside arvestuses

I koht – 98 punkti võistkonnale „Tõhus ja mehine tiim“: Rain Alev, Mark Hunt, Kristjan Puust, Eva-Paula Pukk, Sten Saar.

II koht – 91 punkti võistkonnale „Miski on lilla“: Keith Karula, Georg Kaseorg, Marten Niilop, Kristjan Kõva, Kristen Niilop

III koht – 85,5 punkti Liisa tiimile: Liisa Soomer, Kristiina Oras, Sten Taklaja, Cristel Veber, Ott Magnus Leps