Sõiduplaan Saku valla kodulehel
Mõned tähtsamad peatused:
Hommikul (liin nr 1A):
Saku raudteejaam 07.37
Kiisa 07.58
Kiisa rahvamaja 08.00
(Kurtna kool 08.03)
Kirdalu rist 08.06
Tagadi peatus (Viljandi mnt) 08.13
Tagadi pood 08.17
Kurtna kool 08.22.
Pärastlõunased bussid:
Tagadile 14.43 ja 16.31
Kiisale ja Aespale 15.09
Kiisale 16.44.
NB! Teine buss, mis väljus Kiisale 14.43 ja läks Tänassilma, enam Kurtnast läbi ei sõida.