Hoolekogu

Hoolekogu protokollid

Hoolekogu koosseis 2020-2021

Ahto Ruut – kooli lastevanemate esindaja, hoolekogu esimees  ahtoruut@gmail.com
Priit Priimägi – kooli lastevanemate esindaja  priit@priit.ee
Katri Tomson – kooli lastevanemate esindaja  katritomson@hotmail.com
Tiina Mesila – lasteaia lastevanemate esindaja  tiina@nvp.ee
Ragnar Selberg – lasteaia lastevanemate esindaja  ragnar.selberg@gmail.com
Stefan Kuhl – lasteaia lastevanemate esindaja  stkuhl@gmail.com
Merle Kants – kooliõpetajate esindaja  merle.kants@gmail.com
Maarja Vaikma – lasteaiaõpetajate esindaja  maarja.vaikma@gmail.com
Arvi Ratassepp – MTÜ Kurtna Külaselts esindaja  info@arani.ee
Margus Rohula – Saku Vallavolikogu esindaja  margus.rohula@gmail.com