Nädalainfo õpilastele

ESMASPÄEV, 18.11
• 8.30 – I–IV klassi hommikuring, video ettekannete esitlus 6. klassilt
• 9.05 – V–IX klassi hommikuring, video ettekannete esitlus 6. klassilt
• Haikude esitamine, hääletamine (õpilaste lemmik, õpetajate lemmik)

NELJAPÄEV, 21.11
• „Lahe Koolipäev“ Alexela kontserdimajas- osalevad 8. kl. õpilased Anni Fingling, Marilis Ülevain ja Katariina Kalju
• 10.15 1.–4. klass kutse sööklasse, vene traditsioonide alusel toimub teejoomise rituaal koos barankade söömisega, osalevad klassijuhatajad koos klassidega
• 11.10- 5.–9. klass sama, mis eelmistelgi klassidel

REEDE, 22.11
• 15.00 – 7. klassil filmiõhtu

MUU INFO
• Raamatukogu võtab osa Eesti Lastekirjanduskeskuse lugemisprogrammist “Lugemisisu”, mis on mõeldud 5-10 aastastele lastele. Osaleda saavad 1.-4.klassi õpilased ja eelkooliealised lapsed lasteaias. Programmis osalemine on individuaalne, registreerida tuleb end raamatukogus. Vastu saadakse lugemispass ja (lisa)lugemine võib alata. Programm kestab 15.maini 2020 ja eesmärk on lugeda (ainult!) 5 raamatut. Kes soovib, võib loomulikult lugeda rohkem. 5 raamatu lugeja saab lugemisdiplomi. Eesmärk on ergutada lapsi lugema.
Küsimustele vastan raamatukogus ja ootan kõiki huvitatuid liituma “Lugemisisuga”, esimesed 7 õpilast on juba liitunud. – õp Ülle Loik
• Vene keele nädalal on raamatukogus väljapanek Vene autorite lasteraamatutest

MESIJUTTU
Jaapani nädal sai avapaugu punaste laternatega 🙂 ja jätkus joonistuste näituse, jaapanipäraste maitsetega vürtsitatud toitudega sööklas ning haikude kirjutamisega klassides. Lõppakord kõlab homme, kui Tallinna Teeninduskool õpetab meie kaheksandikke ja üheksandikke jaapani hõrgutisi valmistama. Oleme ju väikese Eesti ja suure Jaapanina põhimõtteliselt naabrid, ainult Venemaa ongi vahepeal. Elagu sõprus, vendlus ja kultuuridevaheline armastus! Mitmekesisus rikastab. Kiitus osavõtjatele ja korraldajatele!