Sellel õppeaastal toimunud üle-eestilisest matemaatikavõistlusest „Känguru“ võttis osa 26 Kurtna Kooli õpilast.

vanuseaste nimi klass kool punktid koht osalejaid kokku
kadett Hanna-Maarja Selde 8 Kurtna Kool 112 140 3274
kadett Robin Piir 8 Kurtna Kool 103 276 3274
pre-ekolier Anni Leen Järvik 2 Kurtna Kool 86 269 5737

Eesti meistrivõistlused murdmaajooksus
Kurtna Kooli 9. klassi õpilane Carl Saem saavutas 22. aprillil 2017 Elvas toimunud Eesti meistrivõistlustel murdmaajooksus poiste U18 klassis 3 km distantsil 27 osaleja hulgas väga tubli 5. koha.

Etluskonkurss 31.03.2017
31. märtsil Saku Gümnaasiumis toimunud maakondlikul etluskonkursil 1.-3. klassidele esindasid Kurtna Kooli väga tublilt Rasmus Kuklas (1. kl), Sanna Marie Vrublevski (2. kl) ja Tanel Kütaru (3. kl). Rasmus pälvis 1. klasside kokkuvõttes kõige ägedama esituse tiitli ning Tanelit tunnustas Harju Maavalitus vahva ja originaalse esituse eripreemiaga.

Kurtna Kangutaja 2017
Kaheksa kooli ja 87 sportlase osavõtul toimunud „Kurtna Kangutaja 2017“ jääb kauaks meelde. Kõige kaasakiskuvama tunde tekitas hüüe: „Kurtna Kool, Kurtna Kool!“, mis kostus kõrvulukustavalt üle saali. Kaasa elasid pealtvaatajad, õpetajad ja võistlevate koolide direktorid.
Suurt tunnustust väärivad Kurtna Kooli sportlased – me saavutasime võistkondlikult esikoha. Individuaalalade võitjateks olid Karit Randma, Rainer Nurmeleht ja Morten Järv. Vaata protokolli excelifaili siin ja videot Kurtna Kooli FB-s.

Sõbrapäeva playback
Esikohale tulnud Spice Girls-i etteaste aitab meenutada seda vahvat õhtut.

Osavaim korvpallur
Kurtna Kooli 4.-5. klassi tüdrukute võistkond koosseisus Johanna Övel, Elle-Liis Liivas, Marii Tumm, Petra Laur, Marilis Ülevain ja Anni Fingling saavutas Harjumaa koolidevahelisel korvpallivõistlusel “Osavaim korvpallur” 10 kooli seast suurepärase 2. koha.

Küünlaümbriste jaht
Kurtna Koolis 8. klassi neli noormeest: Kevin Linnumäe, Hannes Kurn, Daniel Ney ja Gregory Chris Hellaste osalesid “Küünlaümbriste jaht” 2015/2016 vanusegrupis 7.-12.klass. 7. märtsil selgusid võistluse tulemused ja meie kooli 8. klassi noormehed tulid põhivõistluse võitjaks 7.-12. klassi kui ka Harjumaa koolide arvestuses. Poisid kogusid kokku 32 736 küünlaümbrist. Kevin Linnumäe saavutas ka üksikkogujana 7.-12. klassi arvestuses 1. koha kogudes 12 349 küünlaümbrist.