Sügislaat lasteaias

Kurtna lasteaia heategevuslik sügislaat toimus sellel korral traditsiooniliselt juba 13.-ndat korda. Kui tundub, et kas on üldse veel võimalik millegi uuega üllatada, siis vastus on jah. Selle aasta uustulnukad ja ühtlasi ka laadahitid olid laste enda kaasabil keedetud laadasupp ja jäätisemasin. Loomulikult leidus laadal ohtralt kodus valmistatud hõrgutisi, erinevaid hoidiseid ja käsitööd. Nagu ikka laadale omane, ei puudunud ka õnneloos. Kõige muu hulgas tuleb hinnata väga kõrgelt ka seda koos veedetud aega, kus oli võimalik omavahel vabas vormis suhelda – ilm oli ilus ja koju ei kiirustatud.

Kogu laadatulu kogunes kokku 1624 eurot ja seda kasutatakse õppeaasta jooksul rühmades ikka laste toredate tegemiste rahastamiseks.

Täname kõiki lahkeid, loovaid ja rõõmsameelseid laadalisi!