15.-19. mail toimus koolis keskkonnanädala raames palju erinevaid tegevusi. Õpilastele käisid külalistena keskkonnateemalisi loenguid pidamas Peeter Teedla, Maris ja Rasmus Riim ning Merili Ring. Lisaks said õpilased enda mesilastealaseid teadmisi proovile panna, orienteeruda, puid ning keskkonda tunda, prügi sorteerida, toidu raiskamisest plakateid teha ning palju muud.

Kõige silmapaistvam osa keskkonnanädalast on praegugi kooli aatriumis üleval olev putukahotellide näitus. Putukahotellid tekitasid suurt elevust ning uudistamist oli palju. Publikulemmikuks valiti 3. klassi Oskar, kes sai auhinnaks Tallinna Loomaaia, Eesti Loodusmuuseumi ja Botaanikaaia perepääsme, meepurgi ning raamatu “Putukad. Väikesed kangelased”. Loosiauhinnad said veel 1.b klassi Kristofer ja 3. klassi Simon.

Õpilaste arvates olid kõik tegevused väga huvitavad ja lõbusad ning tore oli erinevate putukate, taimede ja loomade kohta uusi teadmisi saada.

Üritust vahendas meediaring. Tekst: Angelika Tulva. Fotod: õp Katrin.