Lasteaed tänab laadalisi

Lasteaia traditsiooniline heategevuslik sügislaat toimus sellel sügisel juba kuuendat korda. Rõõm on tõdeda, et lastevanemate ja õpetajate hoog ei ole raugema hakanud ja igal aastal leiame üha uusi ja huvitavaid kaupu meie lettidelt. Nagu üks laadaline ütles: „Igal aastal on laat ise nägu.“ Ka lapsed löövad kaasa. Näiteks sellel aastal võis leida laadalt Mesimummu laste tehtud maiustusi. Laada kogutulu päris täpselt öelda ei oskagi, sest see on üha muutumas nn järelmüügi käigus, kuid 1000 eurot ja veidi peale on kogunenud. Kogutud raha leiab kasutuse rühmades õppevahendite ja muu vajaliku soetamise näol. Tagasisidet annavad rühmaõpetajad.
Lasteaia pere tänab kõiki, kes aktiivselt kaasa lõid nii kaubavaliku tekitamisel kui ka ostjatena!
Fotosid laadamelust saab vaadata galeriist.

[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”Lasteaia sügislaat 2014″]