Meepäev lasteaias

Kurtna lasteaed tähistas meepäeva reedel, 29. septembril. Juba hommikul hakkas akna taga midagi põnevat toimuma. Sipelgate rühma õpetajad muudkui sagisid õues ja sättisid asju üles. Kui lapsed õue jõudsid, läks kohe mölluks. Elusuuruses mesimummud ja muud tegelased hakkasid ringi lendama ja peale pandi diskomuusika. Sai võimelda, tantsida, nuputada mõistatusi ja mulle taga ajada. Ja mis kõige lahedam – kõik lapsed said värskelt valminud pannkooke meega. Oi, kuidas need maitsesid – nii mõnigi laps läks uuele ringile. Terve õuesolemise aeg oli täis rõõmsat muusikat, mulle ja head tuju.