Pühad on hoogsalt kätte jõudnud!

21. detsembri õhtul toimus Kurtna Koolis jõulupidu „Jõulutalent“. Pea korraldasid meie kooli ägedad üheksandikud ning see oli talendishow stiilis. Esinesid kõik klassid erinevate ja huvitavate etteastetega, mis muutis kogu ürituse väga mitmekesiseks ning omanäoliseks.

22. detsembril oli õpilastel viimane koolipäev enne jõuluvaheaega ning kooli tuli esinema Jan Uuspõld. Esinemine oli väga lahe ning pakkus huvi kõikidele õpilastele alates 1. klassist kuni 9. klassini. Õpilased elasid Jani esinemisele väga kaasa.

Pärast seda toimus traditsiooniline jõululõuna ning klassides jagati kingitusi.

Rahulikku pühadeaega kõigile!

Üritusi vahendas meediaring. Tekst: Angelika Tulva. Fotod: Angelika Tulva, Katre Laidla.