Saku vallavalitsus tunnustas õpetajate päeval Kurtna Kooli õpetajaid tänukirjaga

Külli Kruus on olnud kauaaegne rühmaõpetaja Kurtna lasteaias. Tema eriliseks tugevuseks on lastes lugemishuvi äratamine, millega seoses on ta lastega mitmel õppeaastal osalenud Lugemisisu programmis ning teinud õppekäike raamatukogudesse ka väljaspool Kurtnat. Samuti on ta suurt tähelepanu pööranud laste üldise silmaringi arendamisele tehes arvukalt erinevaid õppekäike ja väljasõite. Ta on oma igapäevatöös väga pühendunud, põhjalik ning alati huvitatud enesetäiendamisest. Tänaseks on Külli Kruus klassiõpetaja Kurtna Koolis, kes alustas kooliteed 1. septembril koos oma endiste kasvandikega.

Timo Nikitin on Kurtna Kooli tehnoloogiaõpetajana süstinud noortesse tahte ja oskuse lahendada erinevaid probleeme loogilise mõtlemise abil. Ta on olnud paljude loovtööde juhendajaks ning andnud õpilastele ainetundides ülesandeid, millega saadakse praktilisi, eluks vajalikke kogemusi. Ta on osalenud maakondlike õpilasürituste organiseerimisel ning valmistanud õpilasi nendeks ette. Timo Nikitin osaleb uue riikliku ainekava väljatöötamises.

Anu Tähemaa aitas edukalt taaselustada koorilaulu traditsiooni Kurtna Koolis. Tema kaasjuhendamisel pääses Kurtna Kooli mudilaskoor XIII noorte laulu- ja tantsupeole. Samuti esindati Kurtna Kooli valla laulu- ja tantsupäeval. Hindame kõrgelt Anu Tähemaa panust Kurtna Kooli õpilastes koorilaulu vastu huvi äratamisel.

Maria Komarova aitas edukalt taaselustada koorilaulu traditsiooni Kurtna Koolis. Tema kaasjuhendamisel pääses Kurtna Kooli mudilaskoor XIII noorte laulu- ja tantsupeole. Samuti esindati Kurtna Kooli valla laulu- ja tantsupäeval. Hindame kõrgelt Maria Komarova panust Kurtna Kooli õpilastes koorilaulu vastu huvi äratamisel.

Eve Lutter on maakondlikult tunnustatud rahvatantsujuht. Ta on edukalt juhendanud Kurtna Kooli rahvatantsurühma ning kooli rahvatantsijad osalesid üle-eestilisel Noorte Laulu- ja Tantsupeol. Eve Lutter  on osalenud valla laulu- ja tantsupäeva organiseerimisel. Hindame kõrgelt Eve Lutteri panust rahvatantsu õpetamisse ja rahvakultuuri propageerimisse Kurtna Koolis, Saku vallas ja maakonnas.

Merle Kants on Kurtna Kooli õpetajana organiseerinud Harjumaa inglise keele teemapäevi 7. ja 3. klassidele. Ta on juhtinud mitmeid rahvusvahelisi õpilasprojekte. Merle Kantsi eestvedamisel on toimunud Erasmus projekti raames Prantsuse kooli võõrustamine Kurtna Koolis ja õpilasvahetus Taiwani kooliga. Viimastel õppeaastatel on ta organiseerinud kahekümnele õpilasele keeleõppe reisi Inglismaale Brightonisse, kus eelmisel õppeaastal osales ka Saku Gümnaasiumi õpilasi.
Merle Kantsi panust Saku valla õpilaste õppetegevuse mitmekesistamisel on raske ülehinnata.