Spordinädal koolis

Kuigi spordinädalat tähistati 24.-28. septembril, eelnes sellele mitu jooksuvõistlust eri vanuseastmetele.

Spordinädal algas õp. Kelli korraldatud mälumänguga, millele järgnes õp. Ardo ja õp. Reinu korraldatud krossijooksu võistlus.

Kogu nädala meeleolukaim üritus oli aga 28. septembril korraldatud spordipäev.

Sel korral aitasid spordipäeva korraldada 9. klassi õpilased. Aladeks olid vigurijooks, kuulijänn, täpsusjooks ja discgolf. Võistkondlikeks aladeks olid algklassidel köievedu ning suurematel nii teatejooks kui köievedu. Nooremate köieveo võitis 4. klass ning suurematest võitis 9. klass mõlemad võistkondlikud alad. Õpilased ütlesid, et neil oli väga lõbus ja spordipäev meeldis neile väga.

Spordinädalale pani huvitava lõpu Julija Mõnnakmäe loeng.

Spordinädalat vahendas meediaring. Tekst: Katre Laidla. Fotod: Karolin Laater.