Teeme Kurtna Kooli TOREdaks!

Ehk meie kooli jõuab Tugiõpilaste Oma Ring Eestis

13.-15. jaanuar osalesid 6. klassist Merit ja Cristo koos koolipsühholoog Kadriga TORE tugiõpilaste laager-koolitusel Kuusalu Rahvamajas.

Koolitusel osalesid kuus kooli (Jüri GümnaasiumKurtna KoolTallinna 32. KeskkoolTallinna Mustamäe Gümnaasium,Tallinna Lasnamäe ÜldgümnaasiumTallinna Sikupilli Keskkool) ja kohale tuli 19 õpilast 5.-12.-st klassist (neist 12!! poisid) ning nende juhendajad.

Laagris võis näha ja kogeda, et torekate ring teenib auga oma nime. Peamiselt õppisime ennast ja üksteist aga ka TORE põhimõtteid ja sümboolikat tundma. Kolm sisutihedat päeva (kokku 16 tundi koolitust!) möödusid ääretult kiiresti, lapsed olid uskumatult vaprad ja asjalikud ning said enda ja üksteisega väga hästi hakkama!

TORE koolitusel on tegelikult aga lausa kolm kolmepäevast etappi ja need toimuvad tavaliselt kuu või paarikuuste vahedega. Pärast 70 tunnist koolitust peaks iga kooli meeskond olema piisavalt valmis, et oma koolis juba uusi TOREkaid koolitada ja oma kool TOREdaks teha!

Järgmine kord koolitume 18.-20. märts, vahepeal aga osaleme ka TORE Aastakonverentsil (28. jaanuar) Viimsi Koolis, kuhu on oodatud kõik torekad üle Eesti!

Rohkem infot http://www.tore.ee

Pildid http://kurtnatugi.wordpress.com/tegemised/tore/