Puudega linn

Kolmapäeval, 24. jaanuaril, külastas 8. klass koos õpetaja Kairiga Eesti Loodusmuuseumit.

Õpilased vaatasid näitust “Puudega linn”, mille raames tutvuti erinevate linnades elavate lindude, loomade ja putukate topistega. Lisaks sai mängida erinevaid interaktiivseid mänge, näiteks linnas muru niitmise ning linna elukeskkonna mitmekesistamise mänge. Mängudes said õpilased ise kokku panna linna elukeskkonna osasid ja teenisid selle eest punkte, kui suutsid luua mitmekesise keskkonna.

Lisaks osaleti muuseumitunnis, mille teemaks oli “Kuuejalgsete maailmas nelja putukaseltsi näitel”, kus õpiti tundma erinevaid putukaliike. Õpilased kasutasid putukate uurimiseks mikroskoope ning pidid putukate liigid ära tundma nende tiibade ja pea järgi.

Oli väga mitmekesine, huvitav ja hariv päev.

Õppekäiku vahendas meediaring. Tekst ja fotod Rasmus Nõukas.