Kooli kogu perega

Järgmine “Kooli kogu perega” koolituspäev toimub 3. märtsil kell 11.00 – 13.00. Lastevanematele esineb eripedagoog Kaie Ojassalu, lastega tegeleb klassiõpetaja Astrid Kõva. Lastel palume kaasa võtta kirjutusvahendid ja vahetusjalatsid.

Stiilipäev

7. veebruaril rändas kogu koolipere ajas 100 aastat tagasi. Suur tänu kõigile, kes stiilipäevast osa võtsid!

Posted by Kurtna Kool on 7. veebruar 2018. a.

Head lapsevanemad!

Pöördun teie poole palvega:
hommikul lapsi kooli tuues vältige võimaluse korral kortermajade vahel sõitmist. See ohustab jalgsi liikujate turvalisust ning tekitab asjatult liiklusohtlikke olukordi ja ummikuid.

Kui soovite lapsi autoga kooli tuua, siis parimad kohad autost väljumiseks on kooli bussipeatuses (jälgida, et ei takistaks bussiliiklust) ning lasteaiapoolses parklas. Sealt jõuab õpilane ohutult koolini ja ka autoga saab vabalt edasi liikuda.

Eelmise esmaspäeva hommikul edastasime hommikuringis õpilastele sama palve. Hea meel on täheldada, et paljud autojuhid on juba muutnud oma harjumuspärast liikumistrajektoori.

Kindlasti on teile selle eest tänulikud nii kortermajade elanikud kui ka lapsed, kes saavad kolm hingesõõmu rohkem värsket õhku ja on selle võrra rõõmsameelsemad.

Mõnusa talve jätku soovides
Kristjan Saar

Jääväljak uisutamiseks ajutiselt suletud!

Anname teada, et esimesed uisuväljaku katsetused ja põhjalik ülevaatus on näidanud, et jääkatte seisund ei võimalda kahjuks enam seal uiskudega viibimist.
Hetkel ei ole jääpaksus kohati piisav, jää on osati krobeline ja esineb kohti, kus uisud võivad kahjustada tartaankatet.
Sobivate külmakraadide olemasolul kastavad pritsumehed veel korra väljakut, et kasvatada jääkihti ja siis saab väljaku uisutamiseks taas avada.
Hea uudis on aga see, et niisama saabastega võib liugu lasta nii palju, kui süda lustib.
 
Loodame, et pakane saabub juba täna.